pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 13 marca 2018
  • wyświetleń: 1343

Współpraca między szkołami z Frydka i Katowic

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

19 lutego uczniowie klas IV SP we Frydku pojechali do Szkoły Podstawowej nr 33 w Katowicach na spotkanie w ramach realizacji innowacji czytelniczej z języka angielskiego "Let’s read in English". Na miejscu czekała na nas grupa uczniów tej szkoły, którzy również czytają książki po angielsku w ramach innowacji.

Współpraca między szkołami


Pierwszym punktem naszego spotkania było wspólne czytanie "Pinokia" a następnie rozwiązywanie zadań odnoszących się do lektury. Po przerwie obiadowej natomiast stworzyliśmy miniksiążeczki przedstawiające Śląsk po angielsku. Mieliśmy również okazję zwiedzić szkołę nr 33 - jest ogromna i bardzo nowoczesna. Czas minął nam bardzo szybko. Mamy nadzieję, że wkrótce znów się spotkamy!

Aneta Pełka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj