pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 6 marca 2018
  • wyświetleń: 1407

[ZDJĘCIA] Szkolenie Firmy DTS dla uczniów PZS nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

We wtorek, 27 lutego na warsztatach szkolnych Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie gościł Marcin Wangert, przedstawiciel Firmy DTS. Gość przeprowadził szkolenie dla uczniów klas drugich i trzecich technikum kształcących się w zawodzie technik chłodnictwa i klimatyzacji, na temat: "Odzysku czynnika chłodniczego, naprawy i napełniania urządzeń czynnikiem chłodniczym".

Szkolenie Firmy DTS dla uczniów PZS nr 1 - 28.02.2018 · fot. PZS nr 1


Szkolenie doskonale zobrazowało uczniom proces odzyskiwania substancji chłodniczej oraz to, w jaki sposób dokonuje się napraw i napełniania urządzeń chłodniczych.

Wykład połączony był z warsztatami, podczas których uczniowie naszej szkoły mieli okazję zaprezentować i pogłębić swoją wiedzę i umiejętności. Młodzież jednoznacznie stwierdziła, że przeprowadzone zajęcia były niezwykle ciekawe i wiele wniosły w ich dotychczas zdobytą wiedzę zawodową.

Dziękujemy panu Marcinowi Wangertowi za przeprowadzenie szkolenia oraz okazywane wsparcie i współpracę ze szkołą. Należy również podkreślić, że Firma DTS jest firmą patronacką szkoły w zawodzie technik chłodnictwa i klimatyzacji.

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj