pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 5 lutego 2018
  • wyświetleń: 4856

[ZDJĘCIA] Karnawałowa zabawa dzieci i rodziców w Ćwiklicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 10 w Ćwiklicach" podaj

Tegoroczny Bal Przebierańców w Przedszkolu Publicznym Nr 10 w Ćwiklicach zorganizowano z udziałem rodziców. Zabawa odbyła się na reprezentacyjnej sali w "Karczmie pod Jemiołą".

Karnawałowa zabawa dzieci i rodziców w Ćwiklicach - 01.2018 · fot. PP 10 w Ćwiklicach


W pięknie ustrojonej sali balowej zebrały się wszystkie przedszkolaki z przedszkola i oddziałów zamiejscowych ok. 160 dzieci z jednym rodzicem. Przebrania karnawałowe obowiązywały nie tylko dzieci, rodzice też mieli za zadanie przebrać się lub założyć wesołe nakrycie głowy. Większość rodziców spisała się na medal. Duzi i mali przebrali się tak, że trudno było ich rozpoznać.

Punktualnie o godzinie 16.00 sala wypełniła się małymi i dużymi przebierańcami. Bal rozpoczął się tradycyjnie polonezem, podczas którego nastąpiła prezentacja karnawałowych strojów. Później dwóch wodzirejów organizowało zabawy dla dużych i małych: były tańce przy muzyce disco, zabawy ruchowe do znanych dzieciom z przedszkola zabaw, balonikowe zwierzątka oraz bańki mydlane które dzieci bardzo lubią. Przez cały czas trwania balu na twarzach małych i dużych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia. Było bardzo radośnie, kolorowo i zabawnie.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z nutką żalu, ale w świetnych humorach, opuszczały balową salę. Poza wyżej wymienionymi atrakcjami dzieci zostały zaproszone na małe co nieco. Była również możliwość wykonania indywidualnych i rodzinnych pamiątkowych zdjęć. Wszyscy bawili się wspaniale, a nasi milusińscy dzięki obecności rodziców chętniej brali udział w dyskotekowych pląsach. Bal ten był również wspaniałą okazją do integracji naszego przedszkolnego środowiska dzieci i rodziców.

Bardzo serdecznie dziękujemy rodzicom, że tak wspaniale odpowiedzieli na nasz apel i przebierali się (gratulujemy pomysłowości), co niewątpliwie było ogromną atrakcją dla dzieci. Podziękowania składamy również właścicielom i obsłudze "Karczmy Pod Jemiołą". Dzięki możliwości organizacji balu w karczmie wszyscy przeżyli niezapomniane chwile i doświadczyli niezapomnianych wrażeń.


Rada Pedagogiczna PP 10 w Ćwiklicach

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Przedszkole nr 10 w Ćwiklicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Przedszkole nr 10 w Ćwiklicach" podaj