pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 29 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1791

Pasowanie na czytelnika w Szkole Podstawowej we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

W środę, 17 stycznia uczniowie klasy I Szkoły Podstawowej we Frydku zostali uroczyście włączeni w poczet czytelników biblioteki szkolnej. Wydarzenie odbyło się w kameralnej atmosferze. Specjalnym gościem była dyrektor szkoły, Kamila Drabek.

Pasowanie na czytelnika w SP we Frydku - 17.01.2018 · fot. Dagmara Kluczny


Młodzi aktorzy z klasy 5a wystąpili w inscenizacji pt. "Zaczarowany świat bajek", po której pierwszoklasiści wykazali się znajomością baśni Charlesa Perraulta. Na zakończenie dzieci złożyły przyrzeczenie, że będą szanowały wypożyczone książeczki i z zainteresowaniem je czytały. Każde dziecko otrzymało dyplom pasowania na czytelnika. Zwieńczeniem wydarzenia było wypożyczenie pierwszej książki do domu.

Dagmara Kluczny

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj