pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 8 stycznia 2018
  • wyświetleń: 1460

Kolędowanie w Szkole Podstawowej we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj

W piątek, 22 grudnia lekcje w szkole odbywały się inaczej - uczniowie dali wyraz tradycji, przygotowując wigilijne stoły, przy których zasiedli wspólnie z wychowawcami i nauczycielami.

Kolędowanie w Szkole Podstawowej we Frydku - 22.12.2017 · fot. Szkoła Podstawowa we Frydku


Następnie wszyscy spotkali się w sali gimnastycznej przy choince, aby obejrzeć występy klasy pierwszej i trzecich. Śpiewali polskie kolędy przy akompaniamencie pana Zygmunta Pyrka, który grał na akordeonie. Miłym akcentem było wręczenie nagród uczniom, którzy brali udział w konkursach na bożonarodzeniową ozdobę oraz stroik świąteczny. Na zakończenie dyrektor Kamila Drabek złożyła wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne.

W tym dniu uczniowie popisali się różnorodnymi umiejętnościami i zdolnościach oraz znajomością tradycji.

Aneta Pełka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Stanisława Hadyny we Frydku" podaj