pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 31 października 2017
  • wyświetleń: 1199

[ZDJĘCIA] Spotkanie emerytowanych pracowników oświaty w Woli

W piątek, 27 października w auli Zespołu Szkół w Woli odbyło się tradycyjne, coroczne spotkanie emerytowanych pracowników oświaty Gminy Miedźna.

Spotkanie emerytowanych pracowników oświaty w Woli - 27.10.2017 · fot. ZS Wola


Wśród gości byli m.in. wójt Gminy Miedźna Bogdan Taranowski, przewodniczący Rady Gminy Stanisław Lubański, dyrektor Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej Marzena Mandla, dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz emerytowani nauczyciele, a także pracownicy administracji i obsługi szkół z terenu gminy.

Spotkaniu towarzyszyły występy artystyczne uczniów w programie pod hasłem "Radość najpiękniejszych lat...". Wśród prezentujących się artystów byli świetni wokaliści przygotowani przez nauczycielkę muzyki Joannę Dolatę,a także mistrzowie Polski w tańcu towarzyskim - Maja i Bartek (także uczniowie naszej szkoły) z pięknym tanecznym pokazem oraz najmłodsi, czyli uczniowie klasy drugiej i grup z oddziału przedszkolnego. Przy tej okazji w naszej szkole gościnnie zaprezentowała się grupa taneczna "Kolorowa tęcza" z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Woli. Poczęstunek dla emerytowanych gości przygotowali uczniowie Technikum Hotelarskiego działającego w ramach naszego Zespołu Szkół.

ZS Wola

REKLAMA

Moduł komentarzy chwilowo niedostępny. Pracujemy nad jego przywróceniem. Przepraszamy za niedogodności.