pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 24 października 2017
  • wyświetleń: 2367

Wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Goczałkowicach

Tegoroczna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyła się w czwartek, 19 października, w Urzędzie Gminy w Goczałkowicach-Zdroju. Honory gospodarza spotkania pełniła Gabriela Placha - Wójt Gminy. W uroczystości wzięli udział dyrektorzy szkół i przedszkoli oraz nauczyciele uhonorowani nagrodami Wójta Gminy.

Wyróżnienia z okazji Dnia Edukacji Narodowej w Goczałkowicach - 19.10.2017 · fot. UG Goczałkowice-Zdrój


W tym roku nagrody Wójta Gminy za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymało 6 nauczycieli tj. Anna Sławska - nauczycielka języka angielskiego w SP nr 1, Marcela Kanafek-Lewandowska - pedagog szkolny w klasach gimnazjalnych, Gabriela Pająk - nauczycielka matematyki w klasach gimnazjalnych, Maria Rak - nauczycielka Przedszkola nr 1, Iwona Maśka - nauczycielka Przedszkola nr 2, Beata Smolarek - do końca sierpnia 2017 roku dyrektor Gimnazjum w Goczałkowicach-Zdroju, a obecnie dyrektor Szkoły Podstawowej z włączonymi klasami gimnazjalnymi.

Tradycyjnie uroczystość wręczania nagród jest okazją do rozmowy na temat oświaty. W tym roku w rozmowach dominowała problematyka reformy i zmian wprowadzonych w gminie od 1 września.

BM / pless.pl, źródło: UG Goczałkowice-Zdrój

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.