pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 21 października 2017
  • wyświetleń: 1196

Nauczyciele porozmawiają o wychowaniu do życia w rodzinie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka - PBW" podaj

Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli "WOM" w Katowicach oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. Lompy w Katowicach - Filia w Pszczynie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji "Wychowanie do życia w rodzinie w nowej podstawie programowej".

Konferencja odbędzie się we wtorek, 24 października w godzinach 15.00-17.00 w pszczyńskiej filii Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej, przy ul. Ks. bpa B. Bogedaina 24. Celem szkolenia jest: analiza nowej podstawy programowej przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie, stworzenie możliwości współpracy i wymiany doświadczeń nauczycieli, a także integracja nauczycieli wokół tematyki wychowania do życia w rodzinie.

Program

  • 15.00 - mgr Marianna Kłyk - konsultant RODN "WOM" - Prezentacja zmian w podstawach programowych przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie
  • 15.30 - mgr Marianna Kłyk - Założenia metodyczne programu pn. Wychowanie do życia w rodzinie w szkole podstawowej
  • 16.00 - Przerwa
  • 16.15 - mgr Joanna Piosik - nauczycielka wychowania do życia w rodzinie, autorka Niezbędnika ucznia
  • Dobre praktyki - subiektywna prezentacja form pracy na lekcjach wychowania do życia w rodzinie
  • 16.30 - mgr Elżbieta Konieczny - nauczycielka wychowania do życia w rodzinie, SP nr 8 Rudołtowice -Komunikat na temat planowanego powołania sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli WDŻ
  • 16.40 - Dyskusja


Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne. Informacje i zapisy: mgr Justyna Pisek, tel. (32) 210-39-50, e-mail: pszczyna@pbw.katowice.pl, mgr Marianna Kłyk, tel. (32) 258-13-97 wew. 224; e-mail: mk@womkat.edu.pl oraz na stronie www.womkat.edu.pl zakładka Szkolenia bezpłatne.

BM / pless.pl, źródło: PBW w Katowicach Filia w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Biblioteka - PBW

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Biblioteka - PBW" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.