pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 9 października 2017
  • wyświetleń: 1226

Spotkanie z pisarzem Krzysztofem Petkiem w SP nr 2 w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

We wtorek, 3 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Woli gościł dziennikarz i autor książek przygodowych Krzysztof Petek. Na spotkaniach z uczniami opowiadał o swoich wyprawach do dalekich krajów,spotkaniach z ludźmi i niezwykłą przyrodą. Miejsca odwiedzane przez pana Krzysztofa można było obejrzeć na fotografiach.

Spotkanie z pisarzem Krzysztofem Petkiem w SP nr 2 w Woli - 3.10.2017 · fot. Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli


Pisarz promował też swoją nową książkę pt. "Spokojne wakacje". Akcja książki dzieje się na Mazurach, a jej bohaterami są trzej chłopcy. Krzysztof Petek pokazał zdjęcia miejsc, które opisał i opowiedział jak poznał jej bohaterów.

Spotkanie minęło bardzo szybko, szkoda że nie było czasu, żeby gość mógł odpowiedzieć na wszystkie pytania.

W spotkaniach wzięli udział wszyscy uczniowie z klas 0-2 i 4.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj