pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 4 października 2017
  • 13 listopada 2017
  • wyświetleń: 3427

Rusza konkurs żołędziowy - zbierz żołędzie, wygraj nagrody

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj

Za nami:

Tradycyjnie już Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie ogłasza konkurs na największą ilość zebranych żołędzi, "bączków" oraz kasztanów będących przysmakiem żubrów oraz innych zwierząt w zagrodzie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.

- Żołędzie, "bączki" i kasztany są prawdziwym przysmakiem żubrów, a także saren, muflonów czy danieli. W ubiegłym roku zebrano blisko 40 ton tych jesiennych darów natury. Takiej ilości zwierzęta z zagrody nie były w stanie przejeść. Dlatego podzieliły się nimi ze stadem żubrów w Jankowicach. Do rezerwatu "Żubrowisko" przewieziono 10 ton żołędzi i kasztanów - informują przedstawiciele Pokazowej Zagrody Żubrów.

Żołędzie będą przyjmowane w Pokazowej Zagrodzie Żubrów od 9 października do 18 listopada w godzinach 9.00-17.00. W konkursie mogą brać udział przedszkola, szkoły oraz dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym zbierające żołędzie indywidualnie. Nagrody za największą ilość zebranych żołędzi przewidziano we wszystkich kategoriach. Ogłoszenie wyników zaplanowano na 27 listopada na stronie www.zubry.pszczyna.pl oraz na profilu zagrody na Facebooku.

BM / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Pokazowa Zagroda Żubrów w Pszczynie" podaj