pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 3 października 2017
  • wyświetleń: 1249

[ZDJĘCIA] Uczniowie z Krzyżowic spotkali się z kolegami ze Słowacji

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach" podaj

W minioną sobotę, 30 września, w Dzień Chłopca uczniowie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Krzyżowicach spotkali się z uczniami z Teplićki nad Wagiem, z Centrum Wolnego Czasu.

Uczniowie z Krzyżowic spotkali się z kolegami ze Słowacji - 30.09.2017 · fot. ZSP w Krzyżowicach


Bardzo pogodny dzień upłynął na zabawie, współzawodnictwie sportowym i spacerach po górskich szlakach Zwardonia. Jak co roku bezpiecznie i miło spędziliśmy czas przy pensjonacie " U Jury", gdzie na placu zabaw i mini-boisku można się doskonale bawić. Po zjedzonym pysznym obiedzie (z dokładkami), nastąpiło rozdanie nagród. Każdy uczestnik zawodów sportowych otrzymał nagrodę w postaci sprzętu sportowego. Dzieci zachwycone były nagrodami, które każdy mógł sobie wybrać.Należy zaznaczyć, że nagrody zostały zakupione dzięki dotacji z Gminy Pawłowice.

Późnym popołudniem pożegnaliśmy kolegów z Teplićki. Wszyscy na drogę otrzymali jeszcze "małe co nieco" i ruszyliśmy zmęczeni, ale w doskonałych humorach do domu. Dziękujemy Pani Annie Bolćekovej z Centrum Wolnego Czasu, a także wychowawcom z ZSP w Krzyżowicach za to, że swój wolny czas poświęciły dzieciom, za opiekę i pomoc.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach" podaj