Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 14 kwietnia 2017
  • 10 maja 2017
  • wyświetleń: 3457

Dzień otwarty w szkole dla osób z niepełnosprawnościami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 w Pszczynie" podaj

24 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 23 Specjalnej odbył się Dzień Otwarty.

Dzień otwarty w szkole dla osób z niepełnosprawnościami - 24.04.2017 · fot. Szkoła Podstawowa nr 23 w Pszczynie


Uczniowie i rodzice zainteresowani wyborem lub zmianą szkoły dla swojego dziecka mogli wziąć udział w wielu ciekawych zajęciach proponowanych tego dnia. Wśród nich znalazły się między innymi: zajęcia z ruchu rozwijającego Weroniki Sherborn, zajęcia treningu słuchowego metodą Tomatisa, zajęcia terapii metodą EEG biofeedback, zajęcia prowadzone metodą Warnkego, zajęcia gimnastyki korekcyjnej z elementami tańca, zajęcia dogoterapii i zabawy z Klanzą.

Rodzice mogli dowiedzieć się o funkcjonowaniu placówki, zwiedzić szkołę oraz zapoznać się z bardzo dobrym wyposażeniem sal lekcyjnych w specjalistyczne pomoce dydaktyczne. Mogli również obserwować pracę nauczycieli i uczniów na lekcjach matematyki, języka polskiego, historii, plastyki oraz na zajęciach w klasach autystycznych.

Mamy nadzieję, że wszystkim gościom, zarówno rodzicom, jak i dzieciom, podobało się w naszej szkole. Dziękujemy za przybycie.

Wojciech Czernik

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Specjalna nr 23 w Pszczynie" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.