Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 30 marca 2017
  • wyświetleń: 3479

Grupa Mikołajowa wspiera łącką szkołę w konkursie Orange

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj

Kolejne grupy i osoby wpierają łącką szkołę w wygraniu w Konkursie Orange "Bezpiecznie Tu i Tam" 30 000 zł na sprzęt multimedialny dla dzieci. SP nr 9 jest obecnie na 5. miejscu wśród 405 startujących w konkursie szkół.

Ostatnim zadaniem jest m.in. rozpowszechnienie wiedzy na temat bezpieczeństwa w Sieci. Grupa Mikołajowa w Łące realizująca kilkuwiekową tradycję "chodzynia po mikołajstwie" wsparła łącką szkołę, realizując załączony poniżej film. Nagranie to pokazuje kilka zasad bezpiecznego korzystania z Internetu.W filmie użyto piosenki przygotowanej specjalnie na potrzeby konkursu przez Karola Kołeczko z pomocą jego taty Grzegorza Kołeczko "Bezpieczeństwo w kolorze Orange". Za to nagranie Karol otrzymał wyróżnienie Fundacji Orange. Grzegorz Kołeczko, obecnie Łączanin, jest muzykiem w zespole ToK. Zespół ten ostatnio był gościem Teleexpressu.

SP nr 9 w Łące dziękuje:
  • Grupie Mikołajowej, a szczególnie Kamilowi Zieburze, za pomysł, proaktywność i wykonanie nagrań,
  • APN 21 w Łące i Kołu Emerytów za włączenie się w wykonanie filmu,
  • panu Marcinowi Kuboszkowi za pomoc techniczną.

Helena Górka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Alojzego Pławeckiego w Łące" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.