pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 27 lutego 2017
  • wyświetleń: 1348

[ZDJĘCIA] Bal karnawałowy dla podopiecznych Ochronki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Odpowiadając na zaproszenie małych przyjaciół z Ochronki przy Parafii Podwyższenia Krzyża Św. i Matki Bożej Częstochowskiej w Pszczynie 23 lutego Ochotniczy Hufiec Pracy zawitał na bal karnawałowy.

Bal karnawałowy dla podopiecznych Ochronki - 23.02.2017


Barwne przebrania, które w tym dniu były obowiązkowe dla wszystkich dzieci przeniosły nas w fantastyczny świat pełen czarodziejów, wróżek, myszek, dalmatyńczyków, maleńkich truskawek i dzielnych policjantów. Młodzież z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie: Julka Krosny - czarny kot, Kinga Żmij - różowa świnka i Daniel - kucharz, świetnie sprawdzili się w roli balowych wodzirejów.

Wesoła muzyka porywała do tańca i pląsów wszystkich - świetnie bawiły się nie tylko dzieci, ale również ich opiekunowie, którzy w tym dniu towarzyszyli dzieciom na balu. Był to czas wesołej zabawy i karnawałowego szaleństwa. Dziękujemy za zaproszenie, bo bezcenne są dla nas zawarte przyjaźnie i uśmiech na twarzach dzieci.

Joanna Grygierczyk

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj