pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 14 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1419

Warsztaty profilaktyczne dla uczniów Samochodówki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W czwartek, 8 grudnia młodzież Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 wzięła udział w warsztatach profilaktycznych poświęconych alkoholizmowi, nikotynizmowi oraz różnym formom uzależnienia od narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych.

Warsztaty profilaktyczne dla uczniów Samochodówki - 8.12.2016 · fot. PZS nr 1


Tym razem mieliśmy zaszczyt gościć u siebie Leszka Korzenieckiego "Korzenia", który współpracuje z Fundacją Głos Ewangelii oraz jest autorem dwóch programów antynarkotykowych: "Młodość bez narkotyków" i "Żyj poza klatką".

Podczas godzinnego spotkania w sposób niekonwencjonalny i bardzo interesujący Pan Leszek Korzeniecki przedstawił młodzieży, jak wielki wpływ na organizm młodego człowieka i osoby znajdujące się w jego otoczeniu ma palenie papierosów, picie alkoholu i branie narkotyków. Wszystkie przekazane młodzieży informacje wzbogacone były o ciekawe historie z życia prowadzącego. Omówione przypadki z pewnością podziałały na wyobraźnię i uzmysłowiły uczestnikom spotkania, jak podstępnie alkohol, papierosy i narkotyki wyniszczają organizm młodych ludzi, sprowadzając ich niejednokrotnie na niewłaściwą stronę życia.

Warsztaty profilaktyczne były realizacją zadania zawartego w programie Bezpieczna+.

PZS nr 1 w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj