pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 1 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1165

Uczniowie PZS 1 uczyli się jak efektywnie szukać pracy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

We wtorek, 29 listopada uczniowie klasy III d Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie cukiernik i elektryk odwiedzili Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie.

Uczniowie PZS 1 uczyli się jak efektywnie szukać pracy - 29.11.2016 · fot. PZS nr 1


Podczas wizyty młodzież wzięła udział w pogadance poprowadzonej przez doradcę zawodowego - Katarzynę Brzozowską na temat: "ABC poszukującego pracy". Uczniowie dowiedzieli się, jakie formy pomocy i wsparcia oferuje urząd pracy, jak efektywnie poszukiwać pracy, jak być poszukiwanym pracownikiem na rynku pracy, w jaki sposób przygotować dokumenty aplikacyjne i w końcu, na co zwracać uwagę przygotowując się do rozmowy kwalifikacyjnej. Młodzież z zaangażowaniem wzięła udział w spotkaniu i wykazała duże zainteresowanie omawianą tematyką.

Spotkanie zakończyło się oprowadzeniem po urzędzie pracy, podczas którego uczniowie dowiedzieli się, gdzie udać się w celu rejestracji, gdzie znajdują się oferty pracy, jak trafić do doradcy zawodowego.

Dziękujemy p. Katarzynie Brzozowskiej za przygotowanie i przeprowadzenie ciekawych zajęć, a młodzieży za udział w spotkaniu.

Wizyta uczniów w PZS nr 1 w Powiatowym Urzędzie Pracy była realizacją kolejnego zadania w ramach Programu Bezpieczna +.

PZS nr 1 w Pszczynie

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj