pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 16 listopada 2016
  • wyświetleń: 949

Młodzież PZS 1 w Domu Pomocy Społecznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W dniach 8 i 9 listopada grupa wolontariuszy z Samochodówki pod opieką p. Anny Wyrobek i p. Tadeusza Michułki udała się do Domu Pomocy Społecznej prowadzonego przez siostry Boromeuszki. Tym razem młodzież miała za zadanie pomóc w porządkach jesiennych na terenie placówki.

Młodzież PZS 1 w Domu Pomocy Społecznej - 8-9.11.2016 · fot. PZS nr 1


Uczennice klasy IIIe Zasadniczej Szkoły Zawodowej wzięły udział w porządkowaniu ogrodu, zaś grupa ślusarzy z klasy IIIb pomagała w porządkowaniu zabudowań gospodarczych. Młodzież z wielkim zaangażowaniem przystąpiła do powierzonych im obowiązków i wywiązała się z nich celująco.

Była to kolejna wizyta młodzieży PZS nr 1 u naszych przyjaciół w Domu Pomocy Społecznej. Cieszymy się, że nasze działania sprzyjają kształtowaniu postaw prospołecznych i jednocześnie uczą tolerancji, cierpliwości i radości, jaką może odczuwać człowiek działając bezinteresownie na rzecz innych. Dzięki takim akcjom młodzi ludzie mogą przekonać się, jak niewiele trzeba, aby wywołać uśmiech i wdzięczność na twarzy drugiego człowieka.

Dziękujemy młodzieży za zaangażowanie i pomoc w porządkach.

Akcja jest jednym z realizowanych przez PZS nr 1 zadań w ramach programu Bezpieczna+.

PZS nr 1 w Pszczynie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj