pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 16 listopada 2016
  • wyświetleń: 956

Warsztaty fryzjerskie z wychowankami CWDiR "Przystań"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W środę, 9 listopada odbyły się warsztaty fryzjerskie prowadzone przez p. Józefę Waliczek. Tym razem gośćmi byli wychowankowie Centrum Wsparcia Dziecka i Rodziny "Przystań" w Pszczynie.

Warsztaty fryzjerskie z wychowankami CWDiR „Przystań” - 9.11.2016 · fot. PZS nr 1


Podczas prowadzonych zajęć uczennice klasy IIBT technikum kształcące się w zawodzie technik usług fryzjerskich i kosmetycznych zaprezentowały swoje umiejętności wykonując strzyżenie damskie, męskie oraz popularne "plecionki".

Wychowankowie CWDiR "Przystań" w Pszczynie podczas warsztatów mieli okazję dowiedzieć się interesujących informacji o zawodzie fryzjera, poznać kilka tajników dotyczących stylizacji fryzur i z bliska przyjrzeć się temu, ile pracy i umiejętności wymaga nauka w tym zawodzie.

Zajęcia integracyjne młodzieży PZS nr 1 i wychowanków CWDi R, bo taki był cel warsztatów, upłynęły w atmosferze serdeczności i życzliwości. Sprzyjały nawiązywaniu kontaktów i zdobywaniu wiedzy. Mamy nadzieję, na kolejne zajęcia, którym tematem przewodnim będzie stylizacja paznokci.

Zajęcia odbyły się w ramach realizacji zadań programu Bezpieczna +.

PZS nr 1 w Pszczynie

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj