pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 12 października 2016
  • wyświetleń: 1385

Plener i warsztaty malarskie dla uczniów szkół podstawowych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

W Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Górze uczniowie czterech podstawówek wzięli udział we wspólnym przedsięwzięciu artystycznym. Tworzyli szkice plenerowe, fotografowali, uczestniczyli w warsztatach dotyczących zagadnień pejzażu i techniki laserunku malarskiego.

Plener i warsztaty malarskie dla uczniów szkół podstawowych w gminie Miedźna - 10.10.2016


Spotkanie prowadził zespół nauczycielek plastyki Katarzyna Marcińczyk-Jarek, Urszula Ryszka i Katarzyna Maroszek. Młodzi artyści stworzyli różnorodne, malarskie interpretacje jesiennego piękna górzańskich stawów. Wystawy powstałych 10 października prac, będzie można oglądać we wszystkich gminnych szkołach. Pierwsza wystawa już od piątku 14 października w Szkole Podstawowej nr 2 w Woli.

W przedsięwzięciu artystycznym wzięli udział przedstawiciele szkół:
  • Szkoły Podstawowej im. J. Korczaka w Górze,
  • Szkoły Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli,
  • Szkoły Podstawowej im. Powstańców Śląskich w Miedźnej,
  • Szkoły Podstawowej im. Stanisława Hadyny we Frydku.


Spotkanie zorganizowano przy wsparciu finansowym Zespołu Oświaty i Wychowania w Miedźnej, uczniowie otrzymali wszystkie potrzebne materiały malarskie.

Szkoła Podstawowa w Górze / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj