pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 11 października 2016
  • wyświetleń: 1276

Aktywnie i rodzinnie w Szkole Podstawowej w Górze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj

Już po raz czwarty uczniowie, nauczyciele i rodzice wspólnie wyruszyli na górskie szlaki, aby spotkać się przy ognisku na szczycie Hali Rynianka.

Aktywnie i rodzinnie w Szkole Podstawowej im. J. Korczaka w Górze - 1.10.2016 · fot. Szkoła Podstawowa w Górze


IV Szkolny Rajd Górski odbył się w sobotę, 1 października. Piechurom towarzyszyła przepiękna, słoneczna pogoda, zapierające dech w piersiach widoki na Babią Górę i Pilsko w jesiennej krasie. Turyści z Góry atakowali szczyt dwoma szlakami z Żabnicy Skałki. Pierwsza grupa podchodziła szlakiem czarnym i zielonym w kierunku Hali Boraczej, Lipowskiej. Druga grupa atakowała szlakiem czarnym i czerwonym przez Słowiankę oraz Suchy Groń.

W górzańskiej SPJK staramy się wychowywać przykładem własnym, aktywność fizyczna, pokonywanie trudności i stawianie sobie coraz większych wyzwań, stało się normą dla naszej szkolnej społeczności. Pierwsze rajdy rozpoczynaliśmy od godzinnych podejść, by w pierwszą październikową sobotę pokonać szlakami Beskidu Żywieckiego około 20 kilometrów i aktywnie, uczcić Narodowy Dzień Sportu oraz Międzynarodowy Dzień Turystyki.

W rajdzie wzięły udział osoby, które miały już cztery rajdowe plakietki. Wszystkie plakietki zaprojektowali nasi uczniowie. Wiosną ruszamy na kolejny rajd!

Szkoła Podstawowa w Górze

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Górze" podaj