pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 1 września 2016
  • wyświetleń: 7347

Na osiedlu Stara Wies powstała nowa siłownia zewnętrzna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj

W ramach budżetu obywatelskiego 2016, na osiedlu Stara Wieś wybudowano siłownię zewnętrzną do ćwiczeń na świeżym powietrzu wraz z oświetleniem.

Na osiedlu Stara Wies powstaje nowa siłownia zewnętrzna - 08.2016 · fot. Ryszard Baron


Siłownia powstała obok istniejącego placu zabaw na terenie ZS nr 2 od strony ulicy Żorskiej. - Dzięki głosowaniu mieszkańców w zeszłym roku, to zadanie zostało wybrane do realizacji. Z urządzeń do ćwiczeń będzie mógł korzystać każdy mieszkaniec - mówi radny osiedla, Ryszard Baron. - Instalowane jest 6 podwójnych urządzeń do ćwiczeń: wyciskanie - wyciąg górny, ławka skośna - wyciąg pleców, drabinka - podciąg nóg, masażer pleców - masażer talii, narty biegówki - stepper, wahadło - twister - opowiada.

W ramach budżetu obywatelskiego 2016, powstała także na terenie szkoły skocznia do skoków w dal. W ramach osobnego zlecenia UM Pszczyna zostało także modernizowane boisko szkolne poprzez wykonanie nowej nawierzchni.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj