pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 31 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 6864

Sześciu nauczycieli mianowanych w gminie Pawłowice

Przed rozpoczęciem roku szkolnego, sześciu nauczycieli z gminy Pawłowice odebrało z rąk wójta Franciszka Dziendziela akty nadania stopnia awansu zawodowego na nauczyciela mianowanego oraz złożyło uroczyste ślubowanie. Uroczystość odbyła się podczas spotkania wójta z dyrektorami szkół i przedszkoli gminy Pawłowice, które odbywa się w każdym miesiącu trwania roku szkolnego.

Mianowanie nauczycieli w gminie Pawłowice - 08.2016
Mianowanie nauczycieli w gminie Pawłowice - 08.2016 · fot. UG Pawłowice


Nauczyciele mieli trzy lata na zaplanowanie własnego rozwoju zawodowego oraz działań, które będą podejmowali w celu doskonalenia warsztatu i metod pracy oraz podniesienia jakości pracy szkoły, w której są zatrudnieni. Komisje egzaminacyjne pracowały 7 i 10 lipca. Wszyscy nauczyciele zostali dopuszczeniu do egzaminu, który zdali pomyślnie.

Mianowanie nauczycieli w gminie Pawłowice - 08.2016
Mianowanie nauczycieli w gminie Pawłowice - 08.2016 · fot. UG Pawłowice


Na nauczyciela mianowanego awansowali: Aneta Goszyc - Walczak (nauczycielka edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego w ZSP Pawłowice), Katarzyna Twardzik (anglistka w ZSP Pawłowice). Marta Florkiewicz - Borkowska (germanistka w Gimnazjum w Pielgrzymowicach), Mirela Polnik - Patas (germanistka w ZSO w Pawłowice), Weronika Miłoś (nauczycielka biologii w ZSO i Gimnazjum nr 2 w Pawłowicach), oraz Agnieszka Dworak (nauczycielka przedmiotów zawodowych z ZSO Pawłowice).

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.