pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 15 czerwca 2016
  • wyświetleń: 1835

Piknik rodzinny "Pod dobrą opieką" w Miedźnej - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj

W sobotę, 11 czerwca odbył się w Zespole Szkół w Miedźnej Piknik Rodzinny, który był okazją do spotkania szkolnej społeczności, rodziców i przyjaciół szkoły. Impreza rozpoczęła się przedstawieniem teatralnym "Królewna Śnieżka" w wykonaniu nauczycieli i rodziców.

Piknik rodzinny "Pod dobrą opieką" w Miedźnej - 11.06.2016 · fot. ZS Miedźna


W słoneczne przedpołudnie teren wokół szkoły był pełen gwaru i wesołej zabawy. Uczestnicy Pikniku mieli okazję wzięcia udziału w różnego rodzaju grach i zabawach, takich jak: rzut Frisby, tor przeszkód, ubijanie piany, karaoke itp. Młodsi uczestnicy mogli ozdobić swoje twarze kolorowymi malunkami, poskakać na trampolinie lub puszczać banki mydlane. Zorganizowano wiele rodzinnych konkurencji sportowych. Każdy uczestnik wspólnych zabaw, dzięki hojności sponsorów, otrzymał nagrodę.

Nie zabrakło również atrakcji dla starszych uczestników. Rodzice mieli okazję wykazać się przed dziećmi wiedzą na temat bezpieczeństwa w Internecie. Podsumowano licytację koszulek i butów znanych sportowców, która trwała od początku czerwca. Goście skorzystali także z oferty "Wyprzedaży Garażowej".

Czas trwania Pikniku umilał słodki poczęstunek oraz kiełbaski z grilla. Entuzjastycznie zostali przyjęci ratownicy z Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego, którzy zaprezentowali pokaz ratownictwa medycznego, a upalną atmosferę schłodzili strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Pszczynie.

Wspaniała zabawa nie udałby się bez przychylności licznych sponsorów, wśród których znaleźli się rodzice oraz lokalni przedsiębiorcy. To dzięki ich życzliwości i ofiarności możliwa była loteria fantowa, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem uczestników. Dzięki sponsorom, aktywnemu udziałowi dzieci i rodziców oraz wspaniałej pogodzie Piknik Rodzinny, był bardzo udany.

ZS Miedźna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj