Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 13 maja 2016
  • wyświetleń: 5578

Dyrektorzy placówek oświatowych otrzymali powierzenia

We wtorek w Urzędzie Miejskim w Pszczynie czterech dyrektorów jednostek oświatowych odebrało z rąk burmistrza Dariusza Skrobola powierzenie stanowiska dyrektora na lata 2016-2021.

dyrektorzy, szkoły, placówki oświatowe, edukacyjne
Dyrektorzy placówek oświatowych otrzymali powierzenia. · fot. UM Pszczyna


Będzie to kolejna kadencja dla Haliny Nocoń - Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Studzienicach, Lilianny Mańki - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 11 w Porębie, Bożeny Stawickiej - Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 10 w Ćwiklicach oraz Witolda Wiktoryczyka - Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Pszczynie.

Powierzenie stanowiska dyrektora w drodze przedłużenia, wymagało opinii Rady Pedagogicznej oraz uzgodnienia z organem sprawującym nadzór pedagogiczny. Przedłużenie powierzeń jest potwierdzeniem zaufania, jakim przedstawiciele władz samorządowych, rodzice uczniów a przede wszystkim sami uczniowie darzą dyrektorów. Przedłużenie powierzenia jest nie tylko uznaniem dotychczasowej, pełnej sukcesów pracy, ale jest także kolejnym ważnym wyzwaniem, które wiąże się z ogromną odpowiedzialnością za przyszłość młodzieży.

Po wręczeniu powierzeń burmistrz pogratulował wszystkim dyrektorom dotychczasowych sukcesów i życzył kolejnych owocnych lat pracy. Do życzeń dołączyła się także zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok oraz dyrektor Pszczyńskiego Zarządu Edukacji Sławomir Kowalski.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.