pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 26 kwietnia 2005
  • wyświetleń: 3104

Egzamin Gimnazjalny

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj

Dzisiaj (26 kwietnia) rozpoczął się pierwszy z dwóch najważniejszych dni dla uczniów klas trzecich gimnazjum. O godzinie 9.00 w Zespole Szkół nr 2 - Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pszczynie jak i w wielu tysiącach gimnazjów w całej Polsce rozpoczęły się egzaminy gimnazjalne.

Egzamin Gimnazjalny
Optymistom lżej, fot. Krzysztof Rozmus


Uczniowie naszej szkoły, świetnie przygotowani przez swoich nauczycieli i pełni wiary we własne siły z dużym spokojem i poczuciem humoru przystąpili do części humanistycznej egzaminu. Z pierwszych opinii wynika, że nie był on taki trudny jak zapowiadano.

W Zespole Szkół nr 2 do egzaminu gimnazjalnego przystąpiło dzisiaj 197 uczniów. Pomimo swojego stanu zdrowia zgłosili się również uczniowie, którym w ostatnim czasie szczęście nie dopisywało (skręcona noga, złamana ręka). A jednak wspomagani przez nauczycieli i swoich kolegów i koleżanki zasiedli na wyznaczonych dla nich miejscach i pisali.

Wszystkim uczniom klas trzecich Naszej szkoły życzymy "połamania pióra".
Trzymamy za was kciuki!

Dyrekcja i Wasi Nauczyciele

Egzamin Gimnazjalny

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj