Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 12 lutego 2016
  • wyświetleń: 2495

Bal Karnawałowy ZS 3 - zdjęcia

Na początku lutego już po raz trzeci w Domu Działkowca w Pszczynie odbył się wyjątkowy Bal Karnawałowy organizowany przez Zespół Szkół nr 3 i Stowarzyszenie "Razem". Uczestniczyli w nim podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Grzawie, Domu Pomocy Społecznej w Pszczynie, Strumieniu i Pielgrzymowicach, uczniowie naszej szkoły oraz wolontariusze z Gimnazjum w Goczałkowicach.

Bal Karnawałowy ZS 3 - 3.02.2016 · fot. Zespół Szkół nr 3 w Pszczynie


Uroczystego otwarcia balu dokonali wicestarosta pszczyński Krystian Szostak i dyrektor Zespołu Szkół nr 3 Grzegorz Kuczera. Oprawę muzyczną, jak co roku, zapewnił "człowiek orkiestra" pan Piotr Herok, wspierany talentem wokalnym swojej córki Pauliny.

Nikogo nie trzeba było zachęcać do zabawy. Już od pierwszych dźwięków muzyki wszyscy ruszyli do tańca. Każdy chciał otrzymać zaszczytny tytuł Króla i Królowej Balu. Tym razem "koronowymi głowami" zostali Karolina Żur i Michał Machnik. Pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki wręczyli im naczelnik Wydziału Oświaty Krystyna Świerkot-Żmij oraz prezes Stowarzyszenia "Razem" Marian Ogrodnik.

Serdecznie dziękujemy wolontariuszom za wspólną zabawę, pani prezes Katarzynie Szelest za nieodpłatne udostępnienie sali w Domu Działkowca, panu Piotrowi Herokowi za oprawę muzyczną oraz wszystkim nauczycielom i opiekunom za okazaną pomoc.

Stowarzyszenie "Razem" serdecznie prosi o wsparcie w postaci przekazania 1% podatku (KRS 0000284863).


Nauczyciele Zespołu Szkół nr 3

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.