pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 30 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1185

PZS 1 w Domu Pomocy Społecznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Uczniowie PZS nr 1, kierując się powiedzeniem "więcej szczęścia jest w dawaniu niż w braniu" zorganizowali akcję zbierania monet na rzecz osób starszych i dzieci. W działaniach młodzież wspierały opiekunki akcji - pani Anna Harazin i Józefa Waliczek.

PZS 1 w Domu Pomocy Społecznej - 12.2015 · fot. PZS nr 1


We wtorek, 22 grudnia młodzież PZS NR 1 wraz z dyrekcją szkoły oraz opiekunkami odwiedziła Seniorów zamieszkujących dom pomocy społecznej dla osób starszych w Pszczynie. Tam w miłej, ciepłej i świątecznej atmosferze uczniowie wraz z panią dyrektor Teresą Wojtanowicz przekazali Seniorom drobne upominki i życzenia świąteczne. Dom opieki zamieszkuje 72 Seniorów, którzy zawsze z otwartymi ramionami przyjmują swoich gości.

Kolejnym punktem odwiedzin młodzieży było CWDiR "Przystań", gdzie w imieniu całej społeczności szkolnej przedstawiciele PZS nr 1 przekazali podopiecznym świąteczne życzenia wraz z upominkiem.

Uśmiechy na twarzach i radość zarówno Seniorów jak i Podopiecznych CWDiR "Przystań" motywują do dalszych działań i utwierdzają nas w przekonaniu, że każda radość, którą niesiemy drugiemu człowiekowi zawsze powróci.

Anna Harazin

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj