pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 28 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1620

Boże Narodzenie w ZS 2 - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj

Każdego roku w grudniu Szkoła Podstawowa nr 3 wraz z Publicznym Gimnazjum nr 3 w Pszczynie przygotowują niecodzienny spektakl bożonarodzeniowy. Podobnie było i w tym roku.

Boże Narodzenie w ZS 2 - 18.12.2015 · fot. ZS 2


Dzięki ogromnemu wysiłkowi nauczycieli i uczniów powstała współczesna wersja jasełek. Młodzież pod opieką pań: Aleksandry Smołki, Anny Flis, Martyny Szymury i Jadwigi Furczyk przygotowała wspaniały występ.
Premiera miała miejsce 18 grudnia, kiedy to szkołę odwiedzili rodzice. Ponad godzinny występ wszyscy oglądali z zapartym tchem. Perfekcyjna gra aktorska, wspaniałe kostiumy i cudowna muzyka przyczyniły się do ogromnego sukcesu i pochwały widzów w postaci gromkich oklasków.

Występom towarzyszył kiermasz, na który rodzice i uczniowie przygotowali prawdziwe cudeńka. Pojawiły się stroiki, kartki, bombki, ciasteczka, przestrzenne wypieki w postaci domków z piernika oraz wiele innych świątecznych ozdób. Kiermasz cieszył się ogromną popularnością.

W kolejnych dniach szkoła gościła również seniorów oraz podopiecznych Ośrodka Matka Boża Różańcowa w Pszczynie. Dla uczestników spotkania były to przyjemne chwile, prawdziwa "uczta dla ducha". W pogodny nastrój wprowadziła wszystkich bożonarodzeniowa opowieść. Nie zabrakło również rozmów przy wspólnym stole, łamania się opłatkiem i składania życzeń.

Olga Jaworska

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj