pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 21 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1194

Nagrody dla absolwentów PZS nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W piątek, 18 grudnia Prezydium Zarządu Głównego SIMP zatwierdziło wyniki IX edycji Ogólnopolskiego konkursu o Dyplom i Nagrodę Prezesa SIMP dla absolwentów średnich szkół technicznych "Technik Absolwent 2015". Wśród osób nagrodzonych znaleźli się Absolwenci PZS nr 1 - Jakub Polok, zajmujący miejsce III oraz Łukasz Madzia, otrzymujący wyróżnienie.

Absolwenci Samochodówki z nagrodami - 18.12.2015 · fot. PZS nr 1


Celem konkursu "Technik Absolwent Roku" jest promowanie najlepszych uczniów oraz szkół zawodowych w środowisku szkolnym, technicznym, uczelniach oraz w społeczeństwie. Istotą organizowanego konkursu jest uwzględnienie i porównanie osiągniętych wyników nauczania w szkole z wynikami egzaminów zewnętrznych maturalnych, egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe z różnymi formami konkursów, olimpiad, turniejów zarówno regionalnych jak i ogólnopolskich.

Sukces w tym konkursie niewątpliwie wpłynie pozytywnie na dalszą karierę zawodową młodych ludzi, którzy swój zawód traktują, jako pasję.

Naszym Absolwentom - Jakubowi Polokowi i Łukaszowi Madzia gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym.

PZS nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj