pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 11 grudnia 2015
  • wyświetleń: 765

Szukali Mikołajkowego skarbu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach" podaj

Kolejny raz uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Krzyżowicach obchodzili na wesoło Mikołajki. "Szukanie Skarbu", to impreza która już na stałe wpisała się w kalendarz roku szkolnego szkoły.

Szukali Mikołajkowego skarbu - 12.2015 · fot. ZSP w Krzyżowicach


Każda z klas miała za zadanie odnaleźć ukryty skarb w postaci mikołajkowych prezentów. Ale żeby ten skarb znaleźć, należało najpierw rozwiązać krzyżówkę i odczytać hasło, czyli nazwę miejsca, gdzie ukryty był skarb. Każde z zadań krzyżówki było ukryte w magicznej kapsule i dotarcie do niego było możliwe dopiero po odczytaniu mapy terenu.

Zabawa jak co roku bardzo podobała się uczniom, którzy mieli okazję poćwiczyć orientację w terenie, znajomość zwyczajów szkolnych, pisanie, czytanie ze zrozumieniem oraz współpracę w grupie.

Wszyscy razem świetnie się bawili i już nie mogą doczekać się następnych Mikołajków.

ZSP Krzyżowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Gustawa Morcinka w Krzyżowicach" podaj