pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 7 grudnia 2015
  • wyświetleń: 3209

Świąteczne stroiki dzieci i rodziców

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminne Przedszkole w Kobiórze" podaj

W czwartek, 3 grudnia w Gminnym Przedszkolu w Kobiórze nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu ogłoszonego dla rodziców i dzieci pt. "Najpiękniejszy Bożonarodzeniowy Stroik Świąteczny".

Świąteczne stroiki dzieci i rodziców - 3.12.2015 · fot. JH


Prace rozpatrywane były w dwóch kategoriach dzieci 3-4-letnich i 5-6-letnich. Do konkursu zgłoszono 41 stroików. Jury, w skład którego weszli: radny Gminy Kobiór, dyrektor, przewodnicząca rady rodziców nauczyciel i magister sztuki, miało bardzo trudne zadanie, ponieważ wszystkie ozdoby były pięknie wykonane, pomysłowe i w jakiś sposób wyjątkowe. Oceniający, zgodnie z regulaminem konkursu, zwracali uwagę na: oryginalność pomysłu, estetykę wykonania pracy, ogólny wyraz artystyczny, zgodność pracy z założeniami konkursu, stopień trudności, technikę wykonania, indywidualny charakter pracy.

Zwycięzcami zostali:

Kategoria dzieci 3-4-letnich

1. Martyna Wacławek
2. Wiktoria Hlubek
Benjamin Maniek
3. Milena Kędzior

Kategoria dzieci 5-6-letnich
1. Krzysztof Kozik
2. Karolina Hajok
3. Hanna Kozik

Wyróżnienie:
1. Konrad Liszowski
2. Lena Flaka
3. Julia Urbiś


Dzięki hojności i ofiarności sponsorów każde dziecko otrzymało wspaniałe nagrody i upominki. Organizatorzy pragną serdecznie podziękować darczyńcom:
  • Karczmie Tatrzańskiej z siedzibą w Kobiórze przy ul. Beskidzkiej 5,
  • "KREDYTY-Chwilówki" Sp. z o.o.
  • Firmie Janosz, Tadeusz Janosz z siedzibą w Pszczynie,
  • Firmie Usługi Transportowe-Handel Mirosław Hajok,
  • Pizzerii "Willa" w Kobiórze,
  • Radzie Rodziców.


Była to pierwsza edycja konkursu. Cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Nadrzędnym celem konkursu było wykonanie wspólnej pracy dzieci i rodziców. Zdajemy sobie sprawę z zabiegania ówczesnego rodzica, dlatego tak ważne było to, aby dzieci robiły stroiki wspólnie z rodzicami. Udział rodziców w życiu dziecka niesie za sobą niepowtarzalne efekty. Spędzając czas z dzieckiem, rodzic przechodzi na chwilę ze swojego świata do świata dziecka, co bardzo zbliża. Wspólny czas daje okazję do kreowania sytuacji, by przekazać dzieciom ważne dla nich wartości i postawy. Czas spędzony razem sprawi, że dziecko będzie się lepiej rozwijać, a rodzice będą mieli satysfakcje z umacniania więzi z nim.

Serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i ich opiekunom oraz życzymy dalszych sukcesów i wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia.

Justyna Hajok

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Gminne Przedszkole w Kobiórze

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Gminne Przedszkole w Kobiórze" podaj