pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 4 grudnia 2015
  • wyświetleń: 1805

10-lecie Wczesnego Wspomagania

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie" podaj

We wtorek, 1 grudnia w Szkole Podstawowej nr 18 odbyło się kolejne spotkanie w ramach obchodów 10-lecia działalności Wczesnego Wspomagania.

10-lecie Wczesnego Wspomagania - 1.12.2015 · fot. Szkoła Podstawowa nr 18 w Pszczynie


Tym razem gościliśmy w murach szkoły przedstawicieli władz lokalnych i oświatowych. Zaszczycili nas swoją obecnością: zastępca burmistrza - Barbara Sopot-Zembok, sekretarz gminy - Celina Biel, dyrektorzy gminnych i powiatowych placówek oświatowych i wychowawczych oraz nauczyciele szkół, przedszkoli i pracownicy pszczyńskiej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Podczas spotkania dyrektor szkoły Paweł Więcek wprowadził gości w tematykę dziecka niepełnosprawnego w rodzinie oraz opowiedział o 10-letniej działalności Zespołu Wczesnego Wspomagania na terenie szkoły. Uczestnicy spotkania zobaczyli również pokaz zdjęć i film ze Zjazdu Absolwentów, który odbył się w naszej szkole 23 października.

Całe spotkanie uatrakcyjnił program artystyczny z udziałem uczniów oddziałów integracyjnych (absolwentów wczesnego wspomagania). Goście zobaczyli z ich udziałem spektakl teatralny: "Jak Bóg stworzył Matkę", wysłuchali aforyzmów o rodzinie oraz obejrzeli czołówki znanych dobranocek. Uczestnicy spotkania mogli również obejrzeć galerię zdjęć z 10-letniej działalności Zespołu Wczesnego Wspomagania i porozmawiać przy słodkim poczęstunku.

Dyrekcja Szkoły i Zespół Wczesnego Wspomagania dziękuje wszystkim gościom za przybycie i wspólne świętowanie małej, ale jakże ważnej rocznicy.

Szkoła Podstawowa nr 18

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie" podaj