pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 26 października 2015
  • wyświetleń: 5442

SP 18: 10 lat Wczesnego Wspomagania

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie" podaj

W piątkowe popołudnie, 23 października w Szkole Podstawowej nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi im. Księdza Jana Twardowskiego w Pszczynie odbył się "Zjazd Absolwentów" z okazji 10-lecia działalności Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka.

„Zjazd Absolwentów” z okazji 10-lecia działalności Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka - 23.10.2015 · fot. Szkoła Podstawowa nr 18 w Pszczynie


W ramach obchodów zaszczycili nas swoją obecnością zarówno absolwenci wraz z rodzicami - objęci tą formą pomocy w latach 2005-2015, a także terapeuci pracujący w tym czasie. W przeciągu 10 lat z pomocy terapeutycznej na terenie naszej szkoły skorzystało w sumie 140 dzieci z gmin Pszczyna, Miedźna, Suszec, Goczałkowice- Zdrój, Pawłowice. W bieżącym roku szkolnym pod opieką naszych specjalistów znajduje się 36 dzieci.

Podczas spotkania po latach miały miejsce wspólne animacje ruchowe przy muzyce, zorganizowane zabawy logorytmiczne, malowanie twarzy, zabawy z balonami, a także warsztaty plastyczne, ceramiczne i zajęcia z zakresu dogoterapii. Wspomnieniom dzieci, rodziców oraz terapeutów towarzyszyły wystawy fotograficzne oraz zachowane prace wychowanków, które uwieczniły minione lata wspólnej pracy. Pełne radości spotkanie oraz masa wspomnień, które przewijały się w trakcie obchodów dodały wszystkim energii na kolejne lata pracy.

Więcej informacji na temat działalności Wczesnego Wspomagania na internetowej stronie szkoły www.sp18-pszczyna.pl (zakładka Wczesne Wspomaganie)

Dyrekcja SP 18 oraz Zespół Wczesnego Wspomagania składa serdeczne podziękowania wszystkim sponsorom i darczyńcom, którzy wsparli nas bezinteresownie przy organizacji obchodów 10-lecia Wczesnego Wspomagania:
  • Piekarni- Cukiernia "U Brzęczka"
  • Firmie "Ze Smakiem u Koziołka"- Łukasz Kozioł
  • Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Wadami Słuchu i Wadami Wymowy w Pszczynie
  • Polskiemu Centrum Dogoterapii- "Psia Edukacja"
  • Paniom Agnieszce i Roksanie Knapczyk
  • Panu Kamilowi Dratwie
  • Zumbiarkom- Agacie Huk, Patrycji Marks, Magdzie Szołtys, Sandrze Goldzie
  • Firmie TEM FH. Mazur Mariola

Paweł Więcek

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa nr 6 im.ks. Jana Twardowskiego w Pszczynie" podaj