pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 25 października 2015
  • wyświetleń: 1050

Dzień seniora z przedszkolakami

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radostowicach" podaj

W sobotę, 10 października w Szkole Podstawowej w Radostowicach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Seniora. W tej uroczystości wzięły udział przedszkolaki z Radostowic, które zostały zaproszone do wspólnego świętowania.

Dzieci pod kierunkiem pań z ogromnym wdziękiem zaprezentowały się w części artystycznej pt "Przedszkolne wierszobranie". W humorystyczny sposób przedstawiły treść wierszy Jana Brzechwy pt: "Kaczka Dziwaczka" oraz " Kwoka". Swoim występem wywołały uśmiech na twarzach wszystkich gości, a gromkie brawa świadczyły o tym, że nasi mali aktorzy spisali się na piątkę z plusem.

Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Razem udowodniliśmy, że można się w bardzo prosty sposób zintegrować i świetnie bawić. Bo nie ważne ile ma się lat, ważne aby radość małego dziecka mieć zawsze w sercu.

Krystyna Dajka

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radostowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy w Radostowicach" podaj