pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 20 października 2015
  • wyświetleń: 1119

Święto szkoły w SP 2 w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

W piątek, 16 października w Szkole Podstawowej nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli obchodzono Święto szkoły. W tym dniu, 37 lat temu, patron Jan Paweł II został wybrany na stolicę apostolską.

Święto szkoły w SP 2 w Woli - 16.10.2015 · fot. SP nr 2 w Woli


Po mszy świętej rozpoczęła się uroczystość, na której obecni byli przedstawiciele gminy: wójt Bogdan Taranowski, Stanisław Lubański, Zofia Białoń, Małgorzata Antos, Edyta Miszczak-Kowalska, Barbara Bandoła oraz Joanna Stawowy.

Klasa III a przypomniała najważniejsze wydarzenia związane z życiem i pontyfikatem Jana Pawła II, a potem wysłuchaliśmy krótkiego koncertu orkiestry Silentino.

Ten dzień był wyjątkowy również dla pierwszaków. Po koncercie odbyło się bowiem ich ślubowanie oraz pasowanie na uczniów. Życzymy im wielu sukcesów oraz wspaniałych chwil w naszej szkole. Po uroczystości uczniowie w klasach już tradycyjnie częstowali się słodkimi kremówkami.

Szkoła Podstawowa nr 2 w Woli

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj