pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 9 października 2015
  • wyświetleń: 2575

Sukces PZS 2 w lekkiej atletyce

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

6 październik to historyczny dzień dla pszczyńskiej szkolnej lekkoatletyki. Męska reprezentacja Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie wspaniale zaprezentowała się w drużynowym wojewódzkim finale ligi lekkoatletycznej.

Sukces PZS 2 w lekkiej atletyce - 6.10.2015 · fot. PZS nr 2


Na 16 startujących drużyn uczniowie z Pszczyny zajęli piąte miejsce. Drużyna PZS nr 2 po raz pierwszy uczestniczyła w zawodach lekkoatletycznych na tak wysokim szczeblu (rywalizowali między innymi ze Szkołami Mistrzostwa Sportowego).

Indywidualnie dwa złote medale zdobyli Patryk Błaszczyk w biegu na dystansie 1500m (4:13:98) oraz Natan Fiedeń w biegu na dystansie 400 m (49,06).

Szkołę reprezentowali uczniowie w składzie: Dominik Wojciech, Mateusz Wolny, Natan Fiedeń, Jakub Kościelny, Patryk Błaszczyk, Dominik Bam, Mateusz Kościelny, Mateusz Tomaszczyk, Patryk Sajdok, Rafał Pławecki, Damian Szafraniec, Kacper Nagi, Bartosz Dębski.

Opiekun : Magdalena Kocima

Jarosław Kinalski

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj