pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 5 października 2015
  • wyświetleń: 1081

Kolejny sukces "Samochodówki"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

Jakub Polok i Łukasz Madzia, absolwenci Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Pszczynie zdobyli nagrody w Regionalnym Konkursie "Technik Absolwent 2015".

Kolejny sukces "Samochodówki" - 09.2015 · fot. PZS nr 1


Od 28 lat Beskidzka Rada Federacji SNT NOT w Bielsku -Białej wspólnie ze Śląskim Kuratorium Oświaty, Wydziałem Edukacji Urzędu Miejskiego, Stowarzyszeniami Naukowo Technicznymi, prowadzi konkursy promujące najlepszych absolwentów szkół ponadgimnazjalnych regionu Podbeskidzia.

W tegorocznym konkursie "Technik Absolwent 2015" nasz absolwent Jakub Polok zdobył III miejsce, a Łukasz Madzia - wyróżnienie w branży mechanicznej. Warto wspomnieć, że są to kolejni tego typu laureaci z naszej szkoły. Już od dobrych kilku lat absolwenci "samochodówki" zajmują czołowe miejsca w tym konkursie. Obydwaj uczniowie wykazali dużą wiedzę i osiągnięcia z zakresu mechaniki i motoryzacji. Mogą także pochwalić się licznymi osiągnięciami w innych konkursach. Tego typu sukcesy niewątpliwie są jasnymi punktami w CV niejednego laureata, świadczącymi o jego niebywałej pasji do wyuczonego zawodu.

Naszym absolwentom życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach edukacji oraz pracy zawodowej!

Anna Harazin

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj