pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 2 października 2015
  • wyświetleń: 1337

Pasowanie na ucznia w Czarkowie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Czarkowie" podaj

W Zespole Szkolno -Przedszkolnym w Czarkowie 30 września odbyło się pasowanie na ucznia. Pierwszoklasiści oficjalnie zostali przyjęci do grona uczniów szkoły.

Pasowanie na ucznia w Czarkowie - 30.09.2015 · fot. UM Pszczyna


Każdy z nich został pasowany na ucznia i otrzymał słodki podarunek w postaci rogu obfitości. W szeregi szkoły pierwszaków zaprosili uczniowie klasy 2, którzy przygotowali dla nowych uczniów program artystyczny. W uroczystości poza uczniami, ich rodzicami oraz gronem pedagogicznym udział wzięli burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol oraz zastępca burmistrza Barbara Sopot-Zembok, którzy życzyli pierwszakom wielu sukcesów w nauce oraz wręczyli upominki.

Uczniowie dwóch klas pierwszych, już po miesiącu nauki zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. To właśnie ich występy były najgłośniej oklaskiwane podczas tego święta.

BM / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Czarkowie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Czarkowie" podaj