pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 28 września 2015
  • wyświetleń: 1316

Sukces technika absolwenta PZS 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Paweł Dziendziel, absolwent PZS nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie otrzymał nagrodę w konkursie "Technik Absolwent 2015".

Paweł Dziendziel nagrodzony w konkursie "Technik Absolwent 2015" - 25.09.2015 · fot. PZS nr 2


25 września w siedzibie Beskidzkiej Rady Federacji i Stowarzyszeń NOT w Bielsku Białej odbyła się uroczystość wręczenia nagród w Regionalnym Konkursie: "Technik Absolwent 2015". Absolwent klasy IV Technikum Rolniczego w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 im. Karola Miarki w Pszczynie, Paweł Dziendziel, zajął III miejsce w branży rolniczej, ogrodniczej, leśnej i architektury krajobrazu. Warto dodać, że za główne kryteria w konkursie przyjęto oceny ze świadectwa ukończenia szkoły, wyniki z egzaminów zewnętrznych dających kwalifikacje zawodowe oraz ze świadectwa dojrzałości. Brano także pod uwagę innowacyjność i aktywność uczniów - udział w olimpiadach przedmiotowych, konkursach, turniejach, wynalazczość i racjonalizację, dodatkowe uprawnienia, ukończone kursy itp.

Organizowany Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwsza część przebiegała bezpośrednio w szkołach i placówki same dokonywały własnej samooceny w oparciu o dostarczony im przez organizatorów regulamin. Drugi etap konkursu "Technik Absolwent 2015" oceniany był przez Komisję Konkursową z udziałem specjalistów Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych oraz nauczycieli przedmiotów zawodowych z różnych szkół.

Paweł jest tegorocznym absolwentem kierunku technik rolnik. W 2015 roku został finalistą etapu centralnego Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku produkcja zwierzęca. Brał również udział w wielu konkursach i turniejach branżowych.

Jarosław Kinalski

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj