pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 24 września 2015
  • wyświetleń: 920

Uczniowie PZS 2 na Dniach NATO

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

W minioną sobotę, 19 września uczniowie klas drugich mundurowych wzięli udział w "Dniach NATO", które odbywały się na płycie lotniska Leosa Janacka w czeskiej Ostrawie.

Uczniowie PZS 2 na Dniach NATO - 19.09.2015 · fot. PZS nr 2


Organizowane z rozmachem "show" w powietrzu i na ziemi, pełne było myśliwców i pokazów ćwiczeń specjalnych jednostek armii. Zademonstrowano najnowocześniejsze techniki i wyposażenie czeskiej armii, a także armii narodów zrzeszonych w NATO, policji, ratowników i strażaków. Dyskusje, projekcje filmowe, pokazy i seminaria to wszystko można było zobaczyć w ramach "Dni NATO".

Elementem największego przeglądu służb bezpieczeństwa w Europie Środkowej są Dni Sił Powietrznych Armii Republiki Czeskiej w ramach "Dni NATO". Prezentowały się także akrobacyjne grupy lotnicze, w tym grupa Orlik z Polski, a także policyjne jednostki interwencyjne, specjalne jednostki czeskiej i słowackiej służby więziennej, motocyklowy "team" Warty Zamkowej i inne elitarne jednostki.

Był to dzień pełen niezapomnianych atrakcji i wrażeń!

Jarosław Kinalski

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj