pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 27 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1639

Podsumowanie Erasmusa w PZS 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

W środę, 17 czerwca w Powiatowym Zespole Szkół nr 2 w Pszczynie odbyło się spotkanie podsumowujące projekt Erasmus+" Job Shadowing sposobem podnoszenia kompetencji zawodowych współczesnego nauczyciela". Projekt realizowany był w ramach Akcji KA1- Mobilność edukacyjna, finansowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji oraz Narodową Fundację Programu Erasmus +.

Podsumowanie Erasmusa w PZS 2 - 17.06.2015 · fot. PZS nr 2


W spotkaniu brali udział zaproszeni goście z różnych instytucji, uczniowie oraz nauczyciele uczestniczący w projekcie. Gościliśmy wicestarostę Powiatu Pszczyńskiego Krystiana Szostaka, naczelnik wydziału oświaty Krystynę Świerkot-Żmij, sekretarza Urzędu Miasta Pszczyna Celinę Biel, dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy Bernadetę Sojkę-Jany, dyrektora CKU Dariusza Chromika, dyrektora Zespołu Szkół nr 3 w Pszczynie Grzegorza Kuczerę, właściciela pogotowia Ratunkowego w Pszczynie Aleksandra Malchera oraz Lucynę Jabłekę reprezentującą bibliotekę pedagogiczną w Pszczynie.

Celem zebrania było omówienie efektów całorocznej pracy w ramach projektu, przedstawienie w formie prezentacji multimedialnej przebiegu wizyty w portugalskich placówkach oświatowych oraz przedsiębiorstwach współpracujących z lokalnymi szkołami.

Kolejnym etapem spotkania była dyskusja na temat różnic pomiędzy polskim i portugalskim systemem edukacji oraz możliwości wprowadzenia innowacji na grunt polskiej szkoły. Serdecznie dziękujemy za obecność oraz aktywny udział w dyskusji wszystkim uczestnikom.

PZS nr 2 w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj