pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 25 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1905

Piknik rodzinny w PP nr 4

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie" podaj

W czwartek, 11 czerwca odbył się na terenie ogrodu Publicznego Przedszkola nr 4 Piknik Rodzinny. Jak co roku największymi atrakcjami były: dmuchany zamek, wielka trampolina i malowanie twarzy.

Piknik rodzinny w PP nr 4 - 11.06.2015


Dzieci wraz z rodzicami mogły brać wspólnie udział w różnych konkurencjach sportowych, konkursach i zabawach np. kręcenie hula-hopem na czas itp. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się różnorodne zwierzątka i kwiatki zrobione z balonów. Dzieci wraz z rodzicami mogły sobie zrobić rodzinne zdjęcie, które robił Pan Grucka, miały także okazję po raz kolejny wykonać pracę wirującymi farbami.

Jak na piknik przystało była możliwość, aby posilić się kiełbasą i karczkiem z grilla, różnymi ciastami, kawą i herbatą. Na dzieci czekały również lody oraz soczki. Wszystkim uczestnikom pikniku czas umilała muzyka. Cała uroczystość przebiegła w atmosferze radości i zadowolenia, o czym świadczyły uśmiechy widniejące na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Wszyscy świetnie się bawili.

Beata Górska

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Przedszkole Publiczne nr 4 w Pszczynie" podaj