pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 23 czerwca 2015
  • wyświetleń: 3822

Dyrektor Yamaha Polska w PZS nr 1

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj

W dniu 19 czerwca Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie gościł Generalnego Dyrektora Technicznego marki Yamaha Polska Piotra Piszcza.

Dyrektor Yamaha Polska w PZS nr 1 - 19.06.2015 · fot. PZS nr 1 w Pszczynie


Rozmowy dotyczące nowo powstałej klasy mechaników motocyklowych zaowocowały nie tylko objęciem oficjalnym patronatem klasy młodych adeptów motocyklizmu, ale również dostępem do najnowszych nowinek technicznych, pomocy naukowych oraz autoryzowanych szkoleń. Pszczyńska szkoła o głębokich korzeniach motoryzacyjnych i o nienagannej opinii wśród przedstawicieli rynku branżowego jest jedną z trzech elitarnych placówek jakie mają zaszczyt współpracować z jednym z największych producentów motocykli na świecie.

Nie pozostawia wątpliwości fakt, że porozumienie pomiędzy obiema stronami otwiera szerokie możliwości nauki i zatrudnienia młodzieży chcącej kształcić się w nowym zawodzie. Zapraszamy wszystkich chętnych gimnazjalistów do tej elitarnej klasy.

Artur Wojciech

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Powiatowy Zespół Szkół nr 1 w Pszczynie" podaj