pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 22 czerwca 2015
  • wyświetleń: 5351

Złóż wniosek o Stypendium Starosty

Do 30 czerwca można składać wnioski o przyznanie Stypendium Starosty Pszczyńskiego dla uczniów i absolwentów z terenu powiatu pszczyńskiego.

Wręczenie stypendiów starosty 2014 r.
Złóż wniosek o Stypendium Starosty Pszczyńskiego · fot. Powiat


Stypendium starosty może otrzymać uczeń/absolwent, który mieszka na terenie powiatu pszczyńskiego i uczęszcza do szkół dla dzieci i młodzieży. Warunkiem są wysokie osiągnięcia edukacyjne, sportowe uzyskane w roku szkolnym 2014/2015

O stypendia mogą ubiegać się laureaci konkursów lub olimpiad przedmiotowych szczebla krajowego lub międzynarodowego lub uczniowie i absolwenci, którzy wykazali się wybitnymi osiągnięciami w dziedzinie edukacyjnej, naukowej, sportowej, kulturalnej lub którzy odnieśli inne znaczące sukcesy edukacyjne na szczeblu krajowym lub międzynarodowym).

Stypendium przyznawane jest na okres 10. miesięcy. O jego wysokości decyduje starosta. Wnioski należy złożyć do końca czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Pszczynie (ul. 3 Maja 10).

Szczegółowe zasady udzielania Stypendiów Starosty Pszczyńskiego: www.bip.powiat.pszczyna.pl/?t=3736&menu=&mod=site&id=3736&rok=&miesiac=&id=3740&t=3740

Do pobrania: Wniosek o przyznanie Stypendium Starosty Pszczyńskiego

Wręczenie stypendiów starosty w 2014 r. z udziałem minister edukacji narodowej, Joanny Kluzik-Rostkowskiej

Minister edukacji narodowej w Pszczynie - 13.10.2014 · fot. Powiat

new / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.