pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Edukacja

  • 9 czerwca 2015
  • wyświetleń: 1505

W finale Sejmiku Matematycznego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj

W dniach od 4-7 czerwca dwóch uczniów I LO im. Bolesława Chrobrego wraz z opiekunami uczestniczyło w finale XXXII Ogólnopolskiego Sejmiku Matematyków w Szczyrku. Spośród nadesłanych 127 prac matematycznych jury wybrało 24 finalistów z całej Polski.

W części konkursowej uczestnicy finału referowali napisane przez siebie prace i odpowiadali na pytania jurorów. Jarosław Zawisza (1f) zaprezentował swoją pracę na temat:" Rzecz o dużych liczbach", zaś Dawid Janulek (3a) napisał i przedstawił pracę na temat: "Teoria grafów".

Dawid Janulek zajął w konkursie I miejsce oraz dodatkowo otrzymał wyróżnienie za najlepszy referat, przyznane mu przez uczniów uczestniczących w finale.

Opiekunem merytorycznym pracy Jarosława Zawiszy była mgr Iwona Kasińska, zaś Dawida Janulka mgr Joanna Szczurek.

LO Chrobry

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego" podaj