pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 18 marca 2015
  • wyświetleń: 1792

PZS 2 w programie European Studies

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj

Powiatowy Zespół Szkół nr 2 przystąpił do programu European Studies, co dla uczniów oznacza nowe perspektywy współpracy z młodzieżą ze szkół średnich z innych krajów Europy, tym razem z Irlandii, Szwecji i Norwegii.

Program zakłada łączenie szkół europejskich w grupy i wspólne realizowanie projektów wybranych na dany rok szkolny. W roku szkolnym 2015/2016 będzie to promocja naszych regionów pod kątem atrakcji turystycznych.

PZS 2 w programie European Studies - 03.2015 · fot. PZS nr 2


Grupa uczniów z PZS 2 już się zaangażowała i na początek przygotowała prezentacje o szkole i Pszczynie, które koordynator projektu Anna Świtlik mogła zaprezentować na konferencji European Studies w Leuven w Belgii w dniach 5-8 marca. Mamy nadzieję, że dzięki uczestnictwie w programie młodzież naszej szkoły nawiąże nowe znajomości i wspólnie ze swoimi zagranicznymi rówieśnikami stworzy ciekawe prace.

PZS nr 2 w Pszczynie

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

PZS nr 2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "PZS nr 2" podaj