pless.pl

Reklama

Edukacja

  • 23 marca 2014
  • wyświetleń: 1981

Wyróżnienia sportowe dla PG 3

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj

W pierwszym tygodniu marca mury Publicznego Gimnazjum nr 3 odwiedził Dyrektor Miejskiego Ośrodka Rekreacji i Sportu w Pszczynie, pan Dariusz Zuber.

Podczas spotkania Dyrektor MORiS-u wyróżnił siatkarzy PG 3, którzy zajęli I miejsce w serii turniejów Grand Prix Piłki Siatkowej Szkół Gimnazjalnych Chłopców 2013/2014, a także złożył szczególne gratulacje panu Dawidowi Ochmanowi - nauczycielowi wychowania fizycznego. Zwycięstwo w serii turniejów i zdobyta nagroda gimnazjalistów to widoczny owoc zaangażowania tego pedagoga w wychowanie młodzieży w duchu sportowej rywalizacji.

Oprócz tego pan Dariusz Zuber zwrócił uwagę na niewymiernie aktywną postawę pana Ochmana we współtworzeniu dobrego klimatu dla rozwoju piłki siatkowej oraz szerzenie wśród młodzieży szkolnej pasji do sportu.

Jesteśmy dumni z tak wielkiego wyróżnienia, gratulujemy sukcesów i zapraszamy do udziału w sportowej rywalizacji w kolejnych edycjach imprezy!

Publiczne Gimnazjum nr 3 w Pszczynie / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Publiczne Gimnazjum nr 3 im. Jana Pawła II w Pszczynie" podaj