Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Edukacja

  • 28 listopada 2013
  • wyświetleń: 4401

Golasowice: boisko przebudowane

W listopadzie w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Golasowicach świętowano wraz z zaproszonymi gośćmi uroczyste otwarcie boiska szkolnego po modernizacji. Przebudowa trwała od początku lipca.

Koszt tej inwestycji wyniósł prawie 370 tys. zł. Boisko jest funkcjonalne, zyskało profesjonalne odwodnienie i sztuczną nawierzchnię.

Uroczystego otwarcia obiektu dokonali: wójt Damian Galusek oraz dyrektor ZSP Bożena Struzik. Boisko zostało także poświęcone przez proboszcza ks. Romana Grabowskiego, aby bezpiecznie służyło dzieciom i młodzieży.

Golasowice: boisko przebudowane - 11.2013 · fot. UG Pawłowice


Pierwsze strzały na bramkę w wykonaniu wójta, ks. proboszcza i przedstawicieli poszczególnych klas, rzuty osobiste do kosza i mini turniej piłki siatkowej ukazały zaproszonym gościom i uczniom wszystkie możliwości nowego boiska. Miłym akcentem był taniec disco zaprezentowany przez dziewczęta z klasy VI.

new / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.