pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 20 lipca 2010
  • wyświetleń: 2324

Półkolonie w SP nr 2 w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj

Szkoła Podstawowa nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli była organizatorem półkolonii dla dzieci z gminy Miedźna.

W dniach od 5 do 16 lipca, czterdzieścioro dzieci brało udział w atrakcyjnych projektach edukacyjnych, opracowanych i realizowanych przez wolontariuszy Studenckiego Wolontariatu "Projektor". Pracę studentów wspomagali nauczyciele szkoły czuwając nad bezpieczeństwem dzieci w czasie zajęć sportowych, zajęć na basenie, dwóch wycieczek turystyczno-krajoznawczych oraz posiłków.

Studentów pożegnał wójt gminy Bogdan Taranowski i dyrektor ZOiW M. Korkosz. Dzieci swoją wdzięczność wyraziły rzęsistymi brawami, pięknymi kwiatami wykonanymi w papieroplastyce i szczerymi uśmiechami.

Dyrektor szkoły, Lucyna Laszczak serdecznie dziękuje wszystkim, którzy przyczynili się do uatrakcyjnienia pobytu dzieci na półkoloniach.

new / pless.pl, źródło: UG Miedźna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana Pawła II w Woli" podaj