pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Edukacja

  • 26 maja 2009
  • wyświetleń: 2054

Polska-Czechy: Integracja na pograniczu

25 maja rozpoczęła się impreza "Integracja na pograniczu - historia i sport ścieżką do wzajemnego poznania". W starostwie powiatowym spotkało się 90 młodych uczestników z Czech i Polski oraz ich 15 opiekunów.

Są to uczniowie następujących szkół: Zespół Szkół Samochodowych w Pszczynie, Zespół szkół Rolniczych w Pszczynie, Zespół Szkół Ekonomicznych w Pszczynie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pszczynie, III Liceum Ogólnokształcące w Pszczynie, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Pawłowicach, Liceum Ogólnokształcące w Gilowicach, Zespół szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Woli, Zespół Szkół w Woli, Střední škola gastronomie a služeb Frýdek-Místek, Střední škola hotelowá a obchodně podnikatelská Český Těšin, Střední škola Třinec-Kanada, Střední škola Havířov - Prostřední Suchá oraz Střední škola řemesel a služeb Havířov-Šumbark.

Następnie młodzież czeska zaraz po zakwaterowaniu w internacie Zespołu Szkół Rolniczych, wraz z polskimi kolegami zwiedzała Zagrodę Żubrów oraz skansen Zagroda Wsi Pszczyńskiej. Na najbliższe dni zaplanowano zawody sportowe, zwiedzanie muzeum Auschwitz, wycieczkę w góry oraz ognisko. Impreza potrwa do 29 maja.

Sprawozdania i zdjęcia z imprezy będą na bieżąco dostępne na stronie www.samochodowka.pszczyna.edu.pl target=_blank class=dodaj>Zespołu Szkół Samochodowych.

Powiat

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.